תיאטרונצ'יק לקטנים
דף הבית >> תיאטרונצ'יק לקטנים
הצגות 'תיאטרונצ'יק' קסומות ומופלאות  - במגוון נושאים ותכנים עם שחקן ובובות מקסימות, המתאימות לגיל הרך ועד כיתה ב', ומוצגות לקבוצות קטנות (עד 100 צופים).

האוצר שמתחת לסיר

האוצר שמתחת לסיר
איציק מצקתוביץ הוא עני, גר בבית קטן עם גג דולף עם אשתו כפינה וחמשת ילדיהם, לילה אחד הוא חולם שמתחת לגשר בבאר שבע הרחוקה טמון בעומק האדמה אוצר יקר... הצגת תיאטרונצ'יק מופלאה ומשעשעת עם בובות חפצים.

מרק הכפתורים

מרק הכפתורים
קבצן זקן וחכם הגיע לעיירה יהודית מנומנמת. הוא רעב וקפוא, אבל משום מה כל הדלתות סגורות ואף אחד לא פותח את ליבו לקבצן הזקן. הקבצן פותר את הבעיה בדרך מיוחדת, ומלמד את אנשי העיירה משהו על עצמם ועל החיים.

הדחליל

הדחליל
סיפורו של סבא עוזי, שעלה ממרוקו לארץ הקודש ורוצה לשתול גינת ירק, של הציפורים השובבות, וכמובן - של הדחליל, שומר הגינה הנאמן.

איך שגלגל מסתובב

איך שגלגל מסתובב
סיפורם של יעקב העגלון ושל תלמיד הבעש"ט רבי יחיאל. אחרי יום עמוס, גלגל שבור ולקוח שמספר בדיחות לא מצחיקות, יעקב העגלון הגיע לעיירה רק לאחר כניסת שבת, ומאז עושה את דרכו במסע מרתק לגילוי התשובה...

לעוף

לעוף
סיפורה של ציפור קטנה שגדלה בשבי ולא ידעה שהיא יכולה לעוף - בדרכה לארץ יערות העד, דרך העיר הסואנת, המדבר והצוק הענק - סיפור על צמיחה ומימוש עצמי לגיל הרך (גנים עד כיתה ב') עם שחקן ובובות נהדרות.

האריה והעכבר

האריה והעכבר
משל עתיק על הטוב והערך של כל אחד, גדול או קטן... בליווי מוסיקלי קסום של כלי נגינה אתניים מאפריקה ומהמזרח.

מעשה בכד קטן - הצגה לחנוכה

מעשה בכד קטן - הצגה לחנוכה
נוריאל הקטן מקבל משימה חשובה - לצאת לתקוע ולהביא שמן למנורה. אך בדרך יש יוונים ומתיוונים שעומדים בדרכו, ואפילו עזריהו, איש השמן, כבר לא מאמין שאפשר להעביר לירושלים כד של שמן. האם יצליח נוריאל במשימה?
 
לייבסיטי - בניית אתרים